Aby zobaczyć tutaj obiekt pobierz plug-in wyświetlający animację FLASH
Start
O Nas
Kalendarium
Galeria
Wyszukiwanie
Kontakt
Oferta
Kanały RSS
Orlen Maraton
22 Kwi 2016, 10:00

24 kwietnia na Błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się Orlen Maraton, który zabezpieczamy jak co roku wraz z firmą Falck Medycyna. Pownieważ potrzeba wszestkich sił i środków, poprosiliśmy o wsparcie zaprzyjaźnione jednostki, HKR Ochota, Ochotnicza Grupa Ratownicza "OGRy", HKR Siedlce. Razem z nami będzie też "walczyć" Funcacja Moto-Medic. Poza zabezpieczeniem medycznym, w miasteczku biegacza będą prowadził zajęcia z Pierwszej Pomocy

Napisz komentarz (0 komentarzy)
Wrak Race
10 Kwi 2016, 00:00

Czy słyszeliście kiedyś o wyścigach samochodów które na tych wyścigach maja dokonać swojego żywota? W Świętochowie co miesiąc odbywają się takie wyścigi. Wrak Race to impreza skupiająca fanów motoryzacji, którzy nie portafią obyć się bez adrenaliny. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwamy My oraz Straż Pożarna:)
Zapraszamy na ten i każdy następny Wrak! :)
Poniżej link do organizatora:)
https://www.facebook.com/swietytor/

Napisz komentarz (0 komentarzy)
WOŚP 2016
01 Sty 2016, 00:00

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku również gramy razem z nimi i Gminą Piaseczno! Zbieramy na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki dla seniorów. Spotykamy się 10 stycznia! Nie może Was zabraknąć i Waszego wsparcia! Do zobaczenia!

Napisz komentarz (0 komentarzy)
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Koniec >>