Aby zobaczyć tutaj obiekt pobierz plug-in wyświetlający animację FLASH
Start
O Nas
Kalendarium
Galeria
Wyszukiwanie
Kontakt
Oferta
Obstawa medyczna XXIII Bieg Chomiczówki 2006-1-15 [12 pkt.]
15 Sty 2006, 21:35
Dzisiejszego dnia, czyli 15 stycznia 2006r. na terenie osiedla Chomiczówka odbyły się dwa biegi uliczne, w których wzięło udział około 500 osób.
I Bieg o Puchar Bielan, którego dystans wynosił 5 km., oraz, jak co roku, Bieg Chomiczówki w tym roku już po raz XXIII. Do pokonania było 15 km. Co niektórzy zaraz po ukończeniu pierwszego biegu brali udział w kolejnym. Wszyscy uczestnicy zarówno jednego jak i drugiego biegu otrzymali pamiątkowe medale.
Organizatorem imprezy był Urząd Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy. Patronat Honorowy nad imprezą objęła Irena Szewińska.
Jak i w zeszłym roku byliśmy rozstawieni na trasie całego biegu. Pomagała nam straż miejska oraz policja. Przez kilka godzin uczestnicy biegli, a my … no cóż … marzliśmy pomagając pięknej odblaskowej karetce pilnować by żaden z uprzejmych kierowców :-) nie przeszkadzał biegaczom. Na szczęście nikomu nic się nie stało, chociaż kierowcy nie ułatwiali nam życia…
Zawodnicy inspirowali.. Mnie szczególnie zainspirował jeden z uczestników, który o kulach przemierzył całą trasę i w niczym nie ustępował innym, a wręcz przeciwnie, motywował ich do dalszych starań.. :-)

Według niektórych było zimniej niż w zeszłym roku, my pouczeni przestrogami innych, cieplej ubrani staraliśmy się zachować uśmiech, niestety i tak zmarzliśmy, a po powrocie raczyliśmy się ciepłą herbatą :-)
Pomimo tego, że odblaskowe kamizelki w zeszłym roku nie zyskały sobie sympatii w tym również musiały się pojawić, ponieważ musieliśmy być dobrze widoczni, chociaż należy zaznaczyć, że Ci, którzy posiadali polary nie musieli ich wkładać..
Plan na następny rok- więcej polarów ??
Karola