Aby zobaczyć tutaj obiekt pobierz plug-in wyświetlający animację FLASH
Start
O Nas
Kalendarium
Galeria
Wyszukiwanie
Kontakt
Oferta
Rekrutacja do HGRM 2004-10-29, 2004-11-21, 2004-12-27
27 Gru 2004, 01:00
24 10 2004r. odbyła się pierwsza z serii rekrutacji mających wyłonić nowych członków Harcerskiej Grupy Ratowniczo – Medycznej „Piaseczno”. Okazało się, że jeden termin to za mało w związku z czym Szefostwo zadecydowało o przeprowadzeniu dwóch dodatkowych rekrutacji, po czym odmówiło dalszej współpracy i zdecydowanie oświadczyło, że następny nabór dopiero w przyszłym roku harcerskim.

Tym razem rekrutacje były otwarte dla wszystkich chętnych, także tych spoza Hufca Piaseczno. A chętnych było niemało. W związku z tym konieczne było wprowadzenie ostrych kryteriów selekcji. Wszyscy kandydaci musieli się zmierzyć z szeregiem zadań sprawdzających przydatność do pracy w Grupie. Jako, że nie była to ostatnia rekrutacja nie wolno mi zdradzać szczegółów dotyczących wymagań jakie trzeba było spełnić. W dużym skrócie trzeba było przejść mały sprawdzian kondycyjny, wykazać się pomysłowością i kreatywnością, rozwiązać zadanie wymagające pracy grupowej, przejść testy psychologiczne oraz poradzić sobie z podstępną rozmową kwalifikacyjną prowadzoną przez Szefostwo. Uff! Dużo tego! I wcale nie było łatwo! Ale skoro czytasz ten tekst to istnieje duże prawdopodobieństwo, że znalazłeś się w grupie szczęśliwców pozytywnie ocenionych i zakwalifikowanych do Grupy. Gratuluję!!! Teraz musimy się tylko zweryfikować

W wyniku postępowania kwalifikacyjnego do Grupy zostało przyjętych 26 osób. Grupa liczy więc na chwilę obecną 29 ratowniczek i ratowników! Dużo nas. Pomyślcie ile możemy zrobić!

 

PS. Jeżeli byliście na naborze do Grupy to powinniście zrozumieć o co chodzi. Jeżeli zrozumieliście o co chodzi to nie mówcie niewtajemniczonym dlaczego tak lubimy w Grupie zdania zaczynające się od „jeżeli”