Aby zobaczyć tutaj obiekt pobierz plug-in wyświetlający animację FLASH
Start
O Nas
Kalendarium
Galeria
Wyszukiwanie
Kontakt
Oferta
Kanały RSS
Rajd Grunwaldzki
02 Lip 2010, 22:37

W imieniu organizatorów II Ogólnopolskiego Rajdu Grunwaldzkiego 2010, (największej imprezy harcerskiej tego lata - www.rajdgrunwaldzki.zhp.pl) który odbędzie się w terminie 8-12 lipca na terenie Mazowsza, chciałbym Was serdecznie zaprosić do obejrzenia filmiku dotyczącego bitwy grunwaldzkiej przygotowanego przy współpracy z TVP HISTORIA!

Oto link: http://www.mazowiecka.grunwald.zhp.pl/Grunwald2010.mp4

Napisz komentarz (0 komentarzy)
Święto Hufca - Podziękowania
22 Cze 2010, 12:24

Bardzo serdecznie dziękuję wam wszystkim, którzy współtworzyliście z nami nasze wspólne święto. Ogromne podziękowania należą się przede wszystkim Karolinie i Albertowi, którzy za wszystko odpowiadali. Bez ich pracy nie było by tej imprezy. Podziękowania należą się również wszystkim członkom sztabu którzy od czwartku aż do poniedziałku wieczorem brali udział w przygotowywaniu wszystkiego i posprzątaniu po całej imprezie. Dzięujemy Komendzie Hufca za wsparcie w trakcie imprezy oraz za cenne uwagi organizacyjne. W szczególności dh. Katarzynnie Faliszewskiej. Dziękujemy instytucjom i firmom, które brały udział w przygotowaniach tj Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie, PSS Społem w Piaseczne, Falck Medycyna - operator Pogotowia Ratunkowego w Piasecznie, firmie WC Chatka.

Mamy nadzieję, uczestnicy - harcerze z całego hufca będą mile wspominami tegoroczne święto. Dołożymy wszelkich starań aby w kolejne organizowane przez nas imprezy było jeszcze lepsze. 

Czuwaj!
phm. Maciej Adamczyk
Komendant HGR-M "Piaseczno"

Napisz komentarz (8 komentarzy)
Święto Hufca
15 Cze 2010, 14:51

Przypominam, że już w najbliższy weekend na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie przy ul. Staszica 19 odbędzie się Święto Hufca Piaseczno, którego jesteśmy organizatorem.

Proszę o liczne stawienie się już w czwartek wieczorem kiedy będziemy przewozić sprzęt z magazynu na miejsce.

Z piątek od rana stawiamy całe obozowisko a około 16-18 zjawiają się na miejscu uczestnicy. Zakończenie około 13-15 w niedzielę.

Napisz komentarz (0 komentarzy)
Służba na wałach 2 fala
07 Cze 2010, 21:49

We wtorek 8 czerwca druga fala powodziowa przejdzie przez Piaseczno dlatego zostaliśmy poproszeni o pomoc już dziś abyśmy zdążyli się przygotować.

Potrzebna będzie pomoc przy workach z piaskiem.

Chętnych do pracy prosze o zgłoszenia telefonicznie 504-290-536

Napisz komentarz (0 komentarzy)
Zabezpieczenie Góraszka 2010
07 Cze 2010, 21:40

Drodzy ratownicy jak w zeszłym roku zostaliśmy poproszeni o zabezpiecznie pikniku lotniczego w Góraszce dlatego zwieramy szyki na 12 i 13 czerwca 2010.

Tym razem wesprą nas osoby które szkoliliśmy na kursach w ostatnim czasie na kursach Ratownika ZHP oraz uczestnicy WIRu.

Na ten moment mogę powiedzieć, że zabezpieczenia zaczynać się będą około 7:30 i kończyć około 20:30. Praca na miejscu będzie się odbywała na zmiany po 6-8 osób na zmianie.

Z tego co wiem dostaniemy również w nasze władanie Punkt Dzieci Zagubionych

Zgłoszenia

Napisz komentarz (0 komentarzy)
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Koniec >>

Wynik: 91 - 100 z 180