Aby zobaczyć tutaj obiekt pobierz plug-in wyświetlający animację FLASH
Start
O Nas
Kalendarium
Galeria
Wyszukiwanie
Kontakt
Oferta
Kanały RSS
Dni Chorągwi Mazowieckiej ZHP
14 Wrz 2010, 13:11

Kolejna edycja Dni Chorągwi Mazowieckiej ZHP! W tym roku w weekend 17-19 września w Gorzewskiej stanicy czeka Was wiele bardzo ciekawych zajęć. Zajęcia obejmą wszystkie techniki hercerskie ale prezentować się będzie również Wydział Zagraniczny i Referat Wędrowniczy. Serdecznie zapraszamy.

Nasi ratownicy poprowadzą zajęcia w kawiarence ratowniczej "Aroma". Zgłoszenia na forum.

Napisz komentarz (0 komentarzy)
Jarmark Piaseczyńki 2010
10 Wrz 2010, 20:16

Już po raz szósty MGOK Piaseczno oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie organizuje we wrześniu plenerową imprezę - „Jarmark Piaseczyński”. W Parku Miejskim w Piasecznie 12 września 2010 r. w godz. 12.00 - 19.00 usłyszeć będzie można muzykę ludową, zespoły folkowe, a na kramach handlowych zakupić unikalne, tradycyjne wyroby artystów ludowych z różnych stron Polski. Na ten dzień przygotowano wiele atrakcji na terenie całego miasta.
„VI Jarmark Piaseczyński” jak co roku organizowany jest w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.

Zgłoszenia na zabezpieczenie na forum.

Napisz komentarz (0 komentarzy)
Rally Piaseczno 2010
05 Wrz 2010, 11:23

"Rally Piaseczno 2010" V runda Rajdowych mistrzostw Polski Centralnej to impreza która odbędzie się w niedzielę 5 września w samym centrum Piaseczna.

Zostaliśmy poproszeni o zabezpieczenie oraz o pokaz ratowniczy. Wraz ze strażą odbędzie cięcie samochodu potrzeba 4 osoby na całość i pewnie jeszcze 1-2 dodatkowo na sam pokaz. Zgłoszenia na forum

Napisz komentarz (0 komentarzy)
4 września koncert na zakończenie lata
02 Wrz 2010, 12:39

Zapraszmy na koncert na zakończenie lata organizowany przez Starostwo powiatu piaseczyńskiego. impreza zacznie się około godziny 15:00 a zakończy około 22:00. Potrzebujemy 4 ratowników do zabezpieczenia tej imprezy. Zgłoszenia na forum.

Napisz komentarz (0 komentarzy)
Obstawa koncertu ?Stop powodziom? w Konstancinie-Jeziornej
12 Sie 2010, 22:37

4 Lipca 2010 nasza Grupa wzięła udział w koncercie organizowanym przez połączone Sztaby WOŚP z Piaseczna i Konstancina-Jeziornej w Parku Zdrokowym w Konstancinie. Organizatorzy zadbali o pełen atrakcji program już od 12:00 kiedy to na csenie zaprezętowały się zespoły z okolic piaseczna i Konstancina. Póżniej odbył się konkurs karaoke. Impreza miała na celu zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu przeciwpowodziwego dla Straży Pożarnej więc nie zabrakło też samych strażaków. Zaprezentowały się Państwowa Straż Pożarna z Piaseczna i kilkanaście OSP z naszego powiatu. Strażacy prezętowali przeróżny sprzęt od wyposażenia gaśniczego przed ratownictwo drogowe aż do łodzi wo ratownictwa wodnego. Po godzinie 14:00 odbył się pokaz w którym w symulowanym wypadku strażacy zgasili symulowany pożar i uwolnili z pojazdu dwoje poszkodowanych. Póżniej do akcji weszli ratownicy HGR-M Piaseczno, którzy unieruchomili poszkodowanych i na deskach ortopedycznych ewakuowali ich do punku medycznego. Cała akcja pokazała zgranie Strażaków i naszych ratowników. Publiczność bardzo zainteresowała się pokazem i jeszcze ponad 3 godziny później punkt edukacyjny z Pierwszej Pomocy był oblegany przez uczestników pikniku. Wieczorem, na zakonczenie imprezy ozbył się koncert zespołu Żywiołak. 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Koniec >>

Wynik: 81 - 90 z 180