Aby zobaczyć tutaj obiekt pobierz plug-in wyświetlający animację FLASH
Start
O Nas
Kalendarium
Galeria
Wyszukiwanie
Kontakt
Oferta
Kanały RSS
Spotkanie "po Pasterkowe"
22 Gru 2014, 12:12

HGR-M Piaseczno jak co roku chciałaby zaprosić na spotkanie popasterkowe, które odbędzie się w nocy z 24 na 25 grudnia 2014.
Spotykamy się o północy po raz pierwszy w naszej nowej harcówce mieszczącej się przy ulicy Granicznej 9 w Piasecznie (Zalesie Dolne). Serdecznie zapraszamy wszystkie harcerki i harcerzy, którzy chcą razem z nami spędzić pierwsze godziny tych radosnych świąt.
Tradycją spotkania jest, iż każdy uczestnik zabiera ze sobą jakąś przekąskę z Wigilijnego stołu. Gry planszówki, czy gitary również są mile widziane

Napisz komentarz (9 komentarzy)
JARMARK ŚWIĄTECZNY
12 Gru 2014, 00:00

Jarmark świąteczny w Józefosławiu, jest cororczną tradycją którą zawsze wspieramy, kiedy tylko mamy taką możliwość. W tym roku odbywa się 13 grudnia. Zawsze dobrze wspominamy współprace ze Szkołą w Józefosławiu dlatego cieszymy się, ze możemy im pomoc i w tym roku.

Napisz komentarz (4 komentarzy)
KINDER NIESPODZIANKA
17 Paź 2014, 00:00

Chyba każdy wie, czym jest Kindre Niespodzianka. Widząc jajko w czerwono białym opakowaniu i kolorowymi napisami przypomina nam się dzieciństwo. W tym roku Kinder Niespodzianka obchodzi swoje 40 urodziny. Z tej okazji na Stadionie Narodowym odbędzie się urodzinowa zabawa dla wszystkich! Co dokładnie będzie się działo pozostanie.. no tak, niespodzianką:) Wiemy na pewno, że My tam będziemy wspierać zabezpieczenie medyczne.
Urodziny już w najbliższy weekend tj 18-19 października!

Napisz komentarz (8 komentarzy)
Real Madryt / ACF Fiorentina
17 Sie 2014, 14:29

16 sierpnia na Stadionie Narodowym odbył się mecz Realu Madryt z ACF Fiorentina z wynikiem 2:1 dla ACF. Obstawa była przedstawiona przez koordynatora jako impreza rodzinna i taka była. Bardzo dużo rodzin z dziećmi.. Dlatego też wbrew przekonaniu niektórych osób, że każdy mecz kończy się bijatyką, ten przebiegał od początku do końca bez żadnych dodatkowych atrakcji w postaci bójek. Nie było też żadnych poważniejszych interwencji. Nasi ratownicy, którzy pełnili funkcję noszowych przy samej murawie licząc na pełne napięcia akcje niestety nie doczekali się. Na boisku nie doszło do żadnej sytuacji w której nasi ratownicy musieliby podejmować działania.

Real Madryt / ACF Fiorentina
10 Sie 2014, 00:00

Zostaliśmy poproszeni o wsparcie w zabezpieczniu meczu Realu Madryt z ACF Fiorentina. Mecz  jest imprezą rodzinną, przez co musimy szczególną uwagę zwrócić na pierwszą pomoc u dzieci.

Napisz komentarz (0 komentarzy)
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Koniec >>

Wynik: 31 - 40 z 180